
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 3.3 nF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.9 mm |
| RoHS | Non-Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 3078
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07354
Ext.Price$0.07354
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07354 | $0.07354 |
| 10 | $0.03677 | $0.36770 |
| 50 | $0.03304 | $1.65200 |
| 100 | $0.02968 | $2.96800 |
| 500 | $0.02629 | $13.14500 |
| 1000 | $0.02328 | $23.28000 |
| 3000 | $0.02168 | $65.04000 |
| 5000 | $0.02019 | $100.95000 |
